Signatures de Sant Jordi 2021

Aquest és el llistat provisional (i en constant actualització) d'autors que signaran llibres a Barcelona el 23 d'abril
Foto Sant Jordi

A continuació us oferim les signatures de Sant Jordi que anem recollint. Recordeu que hi haurà confinament comarcal. Per altra banda, algunes llibreries ofereixen també signatures els dies previs (us recomanem mirar els webs de les llibreries o els seus perfils a xarxes). Tingueu en compte que algunes llibreries demanen fer inscripció prèvia a les signatures.

 

::: LLISTAT EN PERMANENT ACTUALITZACIÓ :::

 

Algué, Carles (Cap a la fi del món)

10h – 11h: Diari Ara (Diputació, 119).

11h – 12h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

18h – 19h: Panafricana (Parada Plaça Reial).

 

Alsius, Salvador (Com TV3 no hi ha(via) res)

17h – 18h: Ona (Pau Claris, 94).

19h – 20h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

 

Amat, Jordi (El fill del xofer)

12h – 13h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

16h – 17h: Documenta (Pau Claris, 144).

17h – 18h: La Impossible (Provença, 232).

18h – 19h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

 

Amat, Kiko (Revancha)

11h – 12h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

12h – 13h: La Impossible (Provença, 232).

13h – 14h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

17h – 18h: Jaimes (València, 318).

18h – 19h: On the road (Parada Passeig de Gràcia, 21).

19h – 20h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Amela, Víctor (Ens van robar la joventut)

12h – 14h: Cafè Zurich (Plaça Catalunya).

18h – 19h: +Bernat (Urgell, 282).

 

Amiguet, Lluís (Homo Rebelis)

19h – 20h: +Bernat (Urgell, 282).

 

Arenós, Pau (Nadar con atunes)

11h – 12h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

18h – 19h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

 

Argimon, Josep Maria i Padrós, Jaume (2 metges i 1 pandèmia)

12h – 13h: Ona (Pau Claris, 94).

16h – 17h: Byron (Casanova, 32).

 

Artigau, Marc (Jo era el món)

12h – 13h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

13h – 14h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

16h – 17h: La Central (Parada Plaça Reial).

18h – 19h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

19h – 20h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

 

Bagunyà, Borja (Els angles morts)

10h – 11h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

12h – 13h: Obaga (Girona, 179).

13h – 14h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

16h – 17h: La Carbonera (Blai, 40).

17h – 18h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

18h – 19h: La Impossible (Provença, 232).

19h – 20h: Byron (Casanova, 32).

 

Baixauli, Manuel (Ignot)

11h – 12h: La Memòria (Plaça de la Vila de Gràcia).

12h – 13h: Abacus (Balmes, 163).

16h – 17h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

18h – 19h: Jaimes (València, 318).

19h – 20h: Byron (Casanova, 32).

 

Ballbona, Anna (No soc aquí)

13h – 14h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

17h – 18h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Baltasar, Eva (Boulder)

10h – 11h: Abacus (Enric Granados, 112).

13h – 14h: La Central (Parada Palau Robert).

14h – 15h: Òmnium (Parada Arc de Triomf).

16h – 17h: La Tribu (Parada Plaça d’Orfila).

18h -19h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

19h – 20h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

 

Barbal, Maria (Tàndem)

10h – 11h: Parada Òmnium (Rambla Catalunya amb Diputació).

11h – 12h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

12h – 13h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

13h – 14h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

16h – 17h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

17h – 18h: Ona (Pau Claris, 94).

18h – 19h: La Central (Parada Plaça Reial).

19h – 20h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

 

Barneda, Sandra (Un océano para llegar a ti)

11h – 12h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

12h – 13h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

13h – 14h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

16h – 17h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

17h – 18h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

18h – 19h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

19h – 20h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

 

Bassas, Antoni (La nació en portada)

12h – 13h: Diari Ara (Diputació, 119).

13h – 14h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

 

Bassols, Miquel (Boscúria)

10h – 11h: Byron (Casanova, 32).

13h – 14h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Batallé, Iolanda (Atreveix-te a fer les coses a la teva manera)

11h – 12h: La Central (Parada Plaça Reial).

12h – 13h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

13h – 14h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

16h – 17h: Ona (Pau Claris, 94).

19h – 20h: Abacus (Balmes, 163).

 

Bela, Desirée (Minorías)

10h – 11h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

11h – 12h: Obaga (Girona, 179).

13h – 14h: Panafricana (Parada Plaça Reial).

17h – 18h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

 

Bennassar, Sebastià (El rei de la Cerdanya)

18h – 19h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Bertran Bas, Albert (La memoria eres tú)

12h – 13h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

17h – 18h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

 

Bonet, Paula (L’anguila)

11h – 12h: La Tribu (Parada Plaça d’Orfila).

12h – 13h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

13h – 14h: La Impossible (Provença, 232).

17h – 18h: On the road (Parada Passeig de Gràcia, 21).

18h – 19h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Bosch, Xavier (La dona de la seva vida)

10h – 11h: Diari Ara (Diputació, 119).

11h – 12h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

13h – 14h: Ona (Pau Claris, 94).

16h – 17h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

17h – 18h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

18h – 19h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

19h – 20h: La Impossible (Provença, 232).

 

Boye, Gonzalo (¿Cloacas? Sí, claro)

10h – 11h: La Impossible (Provença, 232).

12h – 13h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

17h – 18h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

18h – 19h: Abacus (Enric Granados, 112).

 

Bravo, Sandro (Todo eso que no sé cómo explicarle a mi madre)

12h – 13h: Pròleg (Sant Pere Més Alt, 46).

13h – 14h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

18h – 19h: La Carbonera (Blai, 40).

 

Brotons, Jorge (La insolència que ens queda)

20h – 21h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Busquets, Milena (Gemma)

11h – 12h: La Impossible (Provença, 232).

12h – 13h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, amb cita prèvia).

13h – 14h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

17h – 18h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

18h – 19h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

 

Caballería, Sara (La galga)

17h – 18h: Marcapáginas (Llançà, 32)

 

Cabré, Jordi (Sense fi)

10h – 11h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

11h – 12h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

13h – 14h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

15h – 16h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

16h – 17h: Ona (Pau Claris, 94).

19h – 20h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Cabrera, Luis (La vida no regalada)

11h – 12h: +Bernat (Urgell, 282).

17h – 18h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

18h – 19h: Troa Garbí (Via Augusta, 9).

 

Cadenes, Núria (Guillem)

13h – 14h: Llibreria Punt i Apart (Comte Borrell, 225).

17h – 18h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

18h – 19h: Abacus (Balmes, 163).

 

Calafell, Roser (El gran llibre de Sant Jordi – Les aventures de la Napeu)

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

16h – 17h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

17h – 18h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Calatrava, Albert, Hurtado, Eider i Pardo de Cera, Ana (L’armadura del rei)

12h – 13h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

13h – 14h: Byron (Casanova, 32).

17h – 18h: +Bernat (Urgell, 282)

18h – 19h: Abacus (Enric Granados, 112).

19h – 20h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, amb cita prèvia).

 

Camps, Magí (Parla’m amb estil)

16h – 17h: +Bernat (Urgell, 282)

 

Caparrós, Martín (El hambre)

12h – 13h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

13h – 14h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

17h – 18h: Lata Peinada (De la Verge, 10).

 

Carnero, José Ignacio (Hombres que caminan solos)

13h – 14h: Obaga (Girona, 179).

16h – 17h: A peu de pàgina (Parada a Plaça de Sarrià).

 

Carol, Màrius (El camarot del capità)

11h – 12h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

13h – 14h: Abacus (Balmes, 163).

16h – 17h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

19h – 20h: A peu de pàgina (Parada a Plaça de Sarrià).

 

Carrasco, Jesús (Llévame a casa)

11h – 12h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

12h – 13h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

16h – 17h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

17h – 18h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

18h – 19h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Jaimes (València, 318).

 

Carrión, Jorge (Warburg & Beach)

12h – 13h: +Bernat (Urgell, 282).

15h – 16h: Lata Peinada (De la Verge, 10).

16h – 17h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

17h – 18h: Jaimes (València, 318).

18h – 19h: Arkham (Parada a Plaça Vicenç Martorell).

19h – 20h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Casagran, Roc i Fouz, Mari (T’estimo fins a l’horitzó!)

10h – 11h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

11h – 12h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

12h – 13h: Llibreria Punt i Apart (Comte Borrell, 225).

13h – 14h: Diari Ara (Diputació, 119).

 

Casas, Alfonso (Monstruosamente)

10h – 11h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

12h – 13h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

 

Cercas, Javier (Independencia)

11h – 12h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

12h – 13h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

13h – 14h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

16h – 17h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

17h -18h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

18h – 19h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

19h – 20h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

 

Climent, Maria (Gina)

12:30h – 14h: Restaurant Xerta (Còrsega, 289).

 

Codina, Coaner (Un talp al meu jardí)

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

13h – 14h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

16h – 17h: Abacus (Enric Granados, 112).

18h – 19h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

19h – 20h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

 

Comas, Sandra (Encara som nosaltres)

18h – 19h: Llibreria de la Imatge (Sepúlveda, 87).

 

Costa, Luis i Len, Christian (Balearic)

19h – 20h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Cot, Salvador (L’independentisme en deu victòries que tu vas fer possibles)

13h – 14h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Dalmau, Alba (Amor i no)

10h – 11h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

11h – 12h: Byron (Casanova, 32).

12h – 13h: Ona (Pau Claris, 94).

13h – 14h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

14h – 15h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

18h – 19h: La Memòria (Plaça de la Vila de Gràcia).

19h – 20h: A peu de pàgina (Parada a Plaça de Sarrià).

 

Daura, Xavier (Bravo)

17h – 18h: La Llama (Villarroel, 34).

 

De Fez, Desirée (Reina del grito)

13:30h – 14:15h: Gigamesh (Bailén, 8).

18h – 19h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

19h – 20h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

20h – 21h: La Impossible (Provença, 232).

 

De la Orden, Dani (Darse un tiempo y otras mentiras)

17h – 18h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

 

Del Amor, Carlos (Emocionarte)

11h – 12h: La Central (Parada Plaça Reial).

12h – 13h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

16h – 17h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

18h – 19h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

 

Del Árbol, Víctor (El hijo del padre)

11h – 12h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

18h – 19h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

 

Delicious Martha (Mis recetas saludables y sencillas)

10h – 11h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

13h – 14h: Troa Delsa Garbí (Parada a Via Augustua amb Diagonal).

19h – 20h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Díaz, Santiago (El buen padre)

13h – 14h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

17h – 18h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

18h – 19h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

 

Dueñas, María (Sira)

11h – 12h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

12h – 13h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

13h – 14h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

16h – 17h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

17h – 18h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

18h – 19h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

19h – 20h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

 

El Hachmi, Najat (El lunes nos querrán)

12h – 13h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

17h – 18h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

19h – 20h: La Impossible (Provença, 232).

 

Enard, Mathias (El Banquet anual de la Confraria d’Enterramorts)

11h – 12h: La Central (Parada Plaça Reial).

13h – 14h: Jaimes (València, 318).

18h – 19h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Espinosa, Genie (Hoops)

12h – 13h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

17h – 18h: Arkham (Parada a Plaça Vicenç Martorell).

18h – 19h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Estivill, Eduard i Estivill, Carla (El mètode Tokei)

11h – 12h: Troa Delsa Garbí (Parada a Via Augustua amb Diagonal).

17h – 18h: Abacus (Balmes, 163).

20h – 21h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

 

Eyre, Pilar (Yo, el Rey)

10h – 11h: Casa del Llibre (Parada a Passeig de Gràcia, 62).

13h – 14h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

 

Fallarás, Cristina (El evangelio según María Magdalena)

11h – 12h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

16h – 17h: Byron (Casanova, 32).

19h – 20h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

 

Feixas, Txell (Dones valentes)

11h – 12h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

12h – 13h: La Central (Parada Plaça Reial).

13h – 14h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

16h – 17h: Llibreria Punt i Apart (Comte Borrell, 225).

17h – 18h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

18h – 19h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

19h – 20h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

20h – 21h: La Impossible (Provença, 232).

 

Fernández Porta, Eloy (Las aventuras de Genitalia y Normativa)

19h – 20h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Foix, Lluís (Una mirada anglesa)

16h – 17h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

18h – 19h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

19h – 20h: Abacus (Balmes, 163).

 

Forn, Joaquim (Entre togues i reixes)

12h – 13h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

17h – 18h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Forns, Albert (Abans de les cinc som a casa)

13h – 14h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Garcés, Marina (Escola d’aprenents)

12h – 13h: Ona (Pau Claris, 94).

18h – 19h: La Memòria (Plaça de la Vila de Gràcia).

 

García Sáenz de Urturi, Eva (Aquitania)

11h – 12h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

12h – 13h: Casa del Llibre (Parada a Passeig de Gràcia, 62).

13h – 14h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

16h – 17h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

17h – 18h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

18h – 19h: Jaimes (València, 318).

19h – 20h: Casa del Llibre (Parada a Passeig de Gràcia, 62).

 

Garcia Tur, Víctor (L’aigua que vols)

10h – 11h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

11h – 12h: La Impossible (Provença, 232).

12h – 13h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

13h – 14h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

14h – 15h: Òmnium (Parada Arc de Triomf).

15h – 16h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

16h – 17h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

17h – 18h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

18h – 19h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

19h – 20h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

 

Garrigasait, Raül (País petit)

12h – 13h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

13h – 14h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Gas Serra, Anna (El pèndol)

16h – 17h: Parada Òmnium (Rambla Catalunya amb Diputació).

 

Gelabert, Dàmaris (Qui soc jo? – Els dies de la setmana)

13h – 14h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

 

Giménez, Santi (Hombres de papel)

12h – 13h: Byron (Casanova, 32).

18h – 19h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

 

Giró, Marc (Pijos)

10h – 11h: Diari Ara (Diputació, 119).

11h – 12h: Jaimes (València, 318).

17h – 18h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

18h – 19h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

19h – 20h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

 

Gironell, Martí (Paraula de jueu)

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

13h – 14h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

16h – 17h: Abacus (Enric Granados, 112).

18h – 19h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

19h – 20h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

 

Gomà, Enric (El català tranquil)

13h – 14h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Grau, Jaume (La història de Barcelona en 10 passejades)

12h – 13h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

 

Gruart, Sílvia (En Fals)

13h – 14h: A peu de pàgina (Parada a Plaça de Sarrià).

 

Guasch, Pol (Napalm al cor)

11h – 12h: Cómplices (Cervantes, 4).

12h – 13h: On the road (Parada Passeig de Gràcia, 21).

13h – 14h: La Impossible (Provença, 232).

17h – 18h: Antinous (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

18h – 19h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

19h – 20h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Guerrero, Agustina (El viaje)

12h – 13h: Lata Peinada (De la Verge, 10).

18h – 19h: Santos Ochoa (Fabra i Puig, 165).

19h – 20h: Norma (Passeig Sant Joan, 9).

 

Guillamon, Julià (Les cuques – La moravia)

17h – 18h: +Bernat (Urgell, 282).

18h – 19h: Jaimes (València, 318).

 

Gutiérrez, Nahir i Harón, Iván (La bailarina sin corazón)

17h – 18:30h: Ben Vil Llibreria Universitària (Passeig de Gràcia, 1).

 

Herralde, Jorge (Los papeles de Herralde)

12h – 13h: La Central (Mallorca, 237).

17h – 18h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Hesse, María (Marilyn: Una biografía)

11h – 12h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

13h – 14h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

17h – 18h: Panafricana (Parada Plaça Reial).

 

Hill, Toni (L’obscur adeu de Teresa Lanza)

10h – 11h: Byron (Casanova, 32).

11h – 12h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

13h – 14h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

19h – 20h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

 

Ibarz, Mercè (Tríptic de la terra)

12h – 13h: La Caníbal (Nàpols, 314).

18h – 19h: Obaga (Girona, 179).

 

Jabois, Manuel (Mis Marte)

11h – 12h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

13h – 14h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

18h – 19h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

 

Jardí, Berta (Saber estar)

16h – 17h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

 

Juncosa, Quim (Omplir la vida)

16h – 17h: +Bernat (Urgell, 282).

17h – 18h: Antinous (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

18h – 19h: Cómplices (Cervantes, 4).

 

Junyent, Carme i Comellas, Pere (Els colors de la neu  El futur del català depèn de tu)

19h – 20h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Klein Fortuny, Ada (La plaga blanca)

10h – 11h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

14h – 15h: Jaimes (València, 318).

19h – 20h: La Carbonera (Blai, 40

 

Lienas, Gemma (Petits contes amb grans valors – La rebelión de las chicas)

16h – 17h: Abacus (Balmes, 163).

17h – 18h: La Central (Parada Plaça Reial).

 

Lozano, Luciano (Embolic al museu)

17h – 18h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, amb cita prèvia).

19h – 20h: Llibreria Punt i Apart (Comte Borrell, 225).

 

Lozano, Vicenç (Intrigues i poder al Vaticà)

18h – 19h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Mañé, Josep M. i Julià, Carme [El Forner d’Alella] (Com a casa de la mama)

17h – 18h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

 

Martín, Gabriel J. (Gay Sex)

12h – 13h: Antinous (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

17h – 18h: Cómplices (Cervantes, 4).

 

Martín i Serra, Miquel (La drecera)

10h – 11h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

 

Melero, Javier (Cambalache)

11h – 12h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

12h – 13h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

13h – 14h: +Bernat (Urgell, 282).

16h – 17h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

 

Merino, Olga (La forastera)

12h – 13h: Tòmiris (Padilla, 242).

 

Miguel, Luna (El coloquio de las perras)

13h – 14h: Pròleg (Sant Pere Més Alt, 46).

 

Miró, Mònica (Al dellà de l’enlloc)

19h – 20h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Mitjà, Oriol (A cor obert)

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

16h – 17h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

 

Molina, Miquel (Cinc hores a Venècia)

13h – 14h: +Bernat (Urgell, 282).

 

Molist, Jorge (La reina sola)

11h – 12h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

13h – 14h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

16h – 17h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

17h – 18h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

 

Montañá, Rubèn (Les esferes del temps

17h – 18h: Òmnium (Parada Arc de Triomf).

 

Moreno, Eloy (Tierra)

12h – 13h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

 

Nadal, Rafel (Mar d’estiu)

10h – 11h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

11h – 12h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

12h – 13h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

13h – 14h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Nicolàs, Fúlvia (Zugunruhe)

15h – 16h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

18h – 19h: Llibreria Oryx (Balmes, 71).

 

Noguera, Miguel (¡Pam!)

10h – 11h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

15:30h – 16:15h: Gigamesh (Bailén, 8).

17h – 18h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

18h – 19h: La Llama (Villarroel, 34).

 

Ojeda, Mónica (Las voladoras)

17h – 18h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Olivas, David (El vuelo de la mariposa)

13h – 14h: Santos Ochoa (Fabra i Puig, 165).

17h – 18h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

 

Olivé, Cristian (Una educació rebel)

12h – 13h: Panafricana (Parada Plaça Reial).

13h – 14h: Abacus (Balmes, 163).

 

Om, Albert (El dia que vaig marxar)

10h – 11h: Jaimes (València, 318).

11h – 12h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

12h – 13h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

13h – 14h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

15h – 16h: Diari Ara (Diputació, 119).

16h – 17h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

18h – 19h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Orriols, Marta (Dolça introducció al caos)

10h – 11h: La Tribu (Parada Plaça d’Orfila).

12h- 13h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

13h – 14h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

16h – 17h: Obaga (Girona, 179).

17h – 18h: La Memòria (Plaça de la Vila de Gràcia).

18h – 19h: La Impossible (Provença, 232).

19h – 20h: Byron (Casanova, 32).

 

Otero, Miqui (Simón)

11h – 12h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

16h – 17h: On the road (Parada Passeig de Gràcia, 21).

17h – 18h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

20h – 21h: La Carbonera (Blai, 40).

 

Ovejero, José (Humo)

13h – 14h: Tòmiris (Padilla, 242).

18h – 19h: La Carbonera (Blai, 40).

 

Palet, Maria (Bessones)

13h – 14h: Edebé (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Gran Via).

18:30h – 19:30h: Edebé (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Gran Via).

 

Parra Nogueras, Fernando (El antropoide)

18.30h – 19:30h: Fahrenheit 451 (Sal, 5).

20h – 21h: Byron (Casanova, 32).

 

Pijoan, Rita (Diaris haitians)

10h – 11h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

 

Pijuan, Albert (Tsunami)

11h – 12h: Byron (Casanova, 32).

13h – 14h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

14h – 15h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Piquer, Eva i Armisén, Eva (Com abans de tot)

10h – 11h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

11h – 12h: Byron (Casanova, 32).

15h – 16h: Jaimes (València, 318).

16h – 17h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Pontnou, Marta (Sexe Ficció)

11h – 12h: Pròleg (Sant Pere Més Alt, 46).

17h – 18h: Diari Ara (Diputació, 119).

 

Portela, Edurne (Los ojos cerrados)

10h – 11h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

13h – 14h: Tòmiris (Padilla, 242).

17h – 18h: La Impossible (Provença, 232).

18h – 19h: La Carbonera (Blai, 40).

19h – 20h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Portell, Sebastià (Les nenes que llegien al lavabo)

10h – 11h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

11h – 12h: Llibreria Punt i Apart (Comte Borrell, 225).

13h – 14h: Cómplices (Cervantes, 4).

16h – 17h: Antinous (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

17h – 18h: Byron (Casanova, 32).

18h – 19h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

 

Pueyo, Chris (Hombres a los que besé)

18h – 19h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

 

Puig, Gemma i Usart, Mònica (Atrapades en el temps)

12h – 13h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

13h – 14h: Bolibloc (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

15h – 16h: Campus (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

16h – 17h: Jaimes (València, 318).

17h – 18h: Abacus (Enric Granados, 112).

18h – 19h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

19h – 20h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

 

Pujadas, Irene (Els desperfectes)

10h – 11h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

12h – 13h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

13h – 14h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

16h – 17h: La Impossible (Provença, 232).

17h – 18h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

 

Quintana, Gerard (L’home que va viure dues vegades)

11h – 12h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

12h – 13h: Ona (Pau Claris, 94).

13h – 14h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

16h – 17h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

17h – 18h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

18h – 19h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

19h – 20h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

 

Rafecas, Maica (El setembre i la nit)

20h – 21h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Redondo, Dolores (Els privilegis de l’àngel)

11h – 12h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

12h – 13h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

13h – 14h: La Central (Parada Plaça Reial).

16h – 17h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

17h – 18h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

18h -19h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

19h – 20h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Rhodes, James (Made in Spain)

12h – 13h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

16h – 17h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia, 62).

18h – 19h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

 

Riba Rossy, Raquel (Lola Vendetta. Una habitación propia con wifi)

19h – 20h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

 

Rivas, Manuel (Zona a defender)

10h – 11h: Tòmiris (Padilla, 242).

12h – 13h: Obaga (Girona, 179).

16h – 17h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

 

Roca, Jordi i Miquel, Núria (La bullanga de Barcelona)

13h – 14h: Diari Ara (Diputació, 119).

18h – 19h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Rodríguez, Toni (Aquella colla de fills del 68)

13h – 14h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Romeva, Raül (Ubuntu)

10h – 11h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

11h – 12h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

12h – 13h: Abacus (Enric Granados, 112).

13h – 14h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Ruiz-Domènec, José Enrique (L’endemà de les grans epidèmies)

13h – 14h: Diari Ara (Diputació, 119).

 

Rull, Josep (1 d’octubre i 2 poemes)

19h – 20h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Ruppman, Roger (Avui m’he comprat una destral)

12h – 13h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Sabaté, Alba (Galetes de mel i gingebre)

18h – 19h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Sáez, Juanjo (Para los míos)

11h – 12h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

12h – 13h: Abacus (Balmes, 163).

13h – 14h: La Central (Parada Plaça Reial).

16h – 17h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

18h – 19h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

 

Sainz Borgo, Karina (El Tercer País)

11h – 12h: Lata Peinada (De la Verge, 10).

13h – 14h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

18h – 19h: Pròleg (Sant Pere Més Alt, 46).

 

Sala, Guillem (El càstig)

10h – 11h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

12h – 13h: La Carbonera (Blai, 40).

13h – 14h: La Llama (Villarroel, 34).

19h – 20h: La Tribu (Parada Plaça d’Orfila).

 

Sales, Martí (Aliment)

10h – 11h: Buenavista Bar (Sant Crist, 23).

12h – 13h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

13h – 14h: La Filmoteca (Plaça Salvador Seguí, 1).

17h – 18h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

18:30h – 19:30h: Antic Teatre (Verdaguer i Callís, 12).

 

San Agustín, Arturo (Amanecer en el Gianicolo)

10h – 11h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

11h – 12h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

 

Santamans, Joana (Animales Invisibles)

13h – 14h: Llibreria Oryx (Balmes, 71).

19h – 20h: Byron (Parada Passeig de Gràcia amb Gran Via).

 

Santandreu, Rafael (L’art de no amargar-se la vida)

10h – 11h: Abacus (Balmes, 163).

17h -18h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

 

Santos, Care (Ben – Mentira – Veritat – Por)

12h – 13h: Edebé (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Gran Via).

 

Serés, Francesc (La casa de foc)

11h – 12h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

12h – 13h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

13h – 14h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

16h – 17h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

17h – 18h: La Central (Parada Plaça Reial).

18h – 19h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

19h – 20h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Serra, Màrius (Tirant lo Blanc Les aventures de la Napeu)

11h – 12h: Ona (Pau Claris, 94).

12h – 13h: Diari Ara (Diputació, 119).

 

Serrano, Rubén (No estamos tan bien)

18h – 19h: Cómplices (Cervantes, 4).

 

Sierra Listón, David i Mañas, Pedro (Anna Kadabra 6. Pasteles peligrosos)

16h – 17h: Abacus (Enric Granados, 112).

17h – 18h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

19h – 20h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

 

Solà, Irene (Canto jo i la muntanya balla)

11h – 12h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

12h – 13h: La Impossible (Provença, 232).

13h – 14h: Jaimes (València, 318).

16:30h – 17:15h: Gigamesh (Bailén, 8).

18h – 19h: La Central (Parada Passeig de Gràcia entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Soler, Toni (Un bon celEl llibre blanc del Polònia)

10h – 11h: Casa del Llibre (Parada a Passeig de Gràcia, 62).

17h – 18h: Byron (Casanova, 32).

18h – 19h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, amb cita prèvia).

19h – 20h: Abacus (Enric Granados, 112).

 

Solymon, Anna (Neko Cafè)

13h – 14h: Fnac (Parada Pg. de Gràcia, entre Rda. Sant Pere i Gran Via, amb cita prèvia).

 

Tirado, Míriam (Remogudes – Enrabiats)

13h – 14h: Libelista (Parada Plaça Universitat).

17h -18h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

18h – 19h: Santos Ochoa (Parada Passeig de Gràcia, entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Abacus (Enric Granados, 112).

 

Todó, Joan (La vista als dits)

20h – 21h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

 

Torrent, Roger (Pegasus)

12h – 13h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

13h – 14h: Abacus (Parada Plaça Universitat).

 

Torres Blandina, Alberto (Jávea)

16h – 17h: Crisi. Espai de pensament crític (Floridablanca, 90).

18.30h – 19:30h: Fahrenheit 451 (Sal, 5).

20h – 21h: Byron (Casanova, 32).

 

Torres, Germans (Menja bé, no facis dieta)

10h – 11h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

11h – 12h: Abacus (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

 

Tremosa, Ramon (Catalunya: potència logística natural)

17h – 18h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Turu, Joan (Rebel·lió a l’escola – L’Ona i la platja – Em diuen Tano)

19h – 20h: Abacus (Enric Granados, 112).

 

Turull, Jordi (Persistim)

17h – 18h: Ona (Pau Claris, 94).

 

Umar, Ousman (Des del país dels blancs)

11h – 12h: Tòmiris (Padilla, 242).

12h – 13h: Troa Delsa Garbí (Parada a Via Augustua amb Diagonal).

16h – 17h: Panafricana (Parada Plaça Reial).

 17h – 18h: Abacus (Enric Granados, 112).

19h – 20h: Altaïr (Gran Via de les Corts Catalanes, 616).

 

Vallbona, Rafael (Swing. Allà on la vida venç)

13h – 14h: Abacus (Balmes, 163).

16h – 17h: Ona (Pau Claris, 94).

17h – 18h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al vestíbul i amb cita prèvia).

 

Vallejo, Irene (El infinito en un junco)

10h – 11h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

11h – 12h: Laie (Parada Passeig de Gràcia amb Casp).

12h – 13h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

 

Vallés, Tina (Els pòstits del senyor Nohisoc)

17h – 18h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

18h – 19h: Òmnium (Parada Arc de Triomf).

 

Valls, Àlvar (Entre l’infern i la glòria)

19h – 20h: Llibreria Finestres (Diputació, 249).

 

Valls, Carme (Mujeres invisibles para la medicina)

16h – 17h: Pròleg (Sant Pere Més Alt, 46).

 

Vila-Sanjuán, Sergio (Por qué soy monárquico – El joven Porcel)

12h – 13h: FNAC L’Illa (Av. Diagonal, 557, al fòrum).

13h – 14h: +Bernat (Urgell, 282).

 

Vilaseca, Laia (La noia del vestit blau)

11h – 12h: A peu de pàgina (Parada a Plaça de Sarrià).

12h – 13h: Ona (Pau Claris, 94).

19h – 20h: Diari Ara (Diputació, 119).

 

Villalobos, Juan Pablo (La invasión del pueblo del espíritu)

18:30h – 19:15h: La Social (Hortes, 5).

 

Villanueva, Muriel (Semiidèntics)

11h – 12h: Byron (Casanova, 32).

16h – 17h: Jaimes (Parada Passeig de Gràcia, entre Ronda Sant Pere i Gran Via).

 

Villatoro, Vicenç (La casa dels avis)

11h – 12h: La Central (Parada Jardinets de Gràcia).

12h – 13h: Fnac L’Illa (Pl. Anglesola, plaça interior centre comercial, amb cita prèvia).

16h – 17h: Ona (Pau Claris, 94).

17h – 18h: Maite Libros (Via Augusta, 64).

19h – 20h: Caixa d’Eines (Parada a Passeig de Gràcia, entre Consell de Cent i Aragó).

 

Villazón, Rolando (Amadeus en bicicleta)

13h – 14h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

17h – 18h: Byron (Casanova, 32).

 

Viñas, Laia (Les closques)

10h – 11h: Fnac Triangle (Plaça Catalunya, 4, al fòrum i amb cita prèvia).

12h – 13h: Laie CCCB (Montalegre, 5).

13h – 14h: Documenta (Parada Passeig de Gràcia entre Gran Via i Diputació).

16h – 17h: La Impossible (Provença, 232).

17h – 18h: Casa del Llibre (Parada Plaça Reial, amb cita prèvia).

 

Wessling, Pablo (Tres chicos buenos)

11h – 12h: Fnac Arenas (Pl. Espanya).

12h – 13h: Antinous (Parada Passeig de Gràcia entre Diputació i Consell de Cent).

19h – 20h: Cómplices (Cervantes, 4).

Categories
LLIBRES
Sense comentaris

Deixa una resposta

ALTRES ARTICLES